Pre jedinečné zážitky u vás doma – už od roku 1883

Spoločné chvíle pohody s vašimi blízkymi premenia dom alebo byt na domov. Vo Vorwerku sa snažíme nielen vyrábať fantastické produkty, ale aj ich využívať na vytváranie nezabudnuteľných chvíľ – spolu s ostatnými alebo osamote, len pre vás. Preto pri všetkom, čo robíme, zohľadňujeme individuálne želania našich zákazníkov. Od dizajnu produktov, cez ukážky inšpiratívnych zážitkov, až po našu zanietenú komunitu.

Inovácie pre viac kvalitného času

Milujeme inovácie, ktoré našim zákazníkom uľahčujú každodenný život a poskytujú im viac času na krásne veci, ktoré sú naozaj dôležité. Preto sme vyvinuli prvý ručný vysávač, ktorý sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a s Thermomix® priniesli na trh multifunkčný kuchynský spotrebič, ktorý naďalej určuje nové štandardy v oblasti varenia. Naším cieľom je neustále zlepšovať naše produkty, a tak poskytovať našej komunite technológie zajtrajška už dnes. Preto sme pre divíziu Kobold vyvinuli jedinečnú funkciu sacieho utierania a  Thermomix® sme vybavili integrovanou funkciou varenia so sprievodcom a prístupom k portálu receptov Cookidoo®.

Kvalita pomocou technológií a vášne

Výrobou domácich spotrebičov sa zaoberáme už viac ako 130 rokov s cieľom ponúknuť našim zákazníkom vždy tú najlepšiu kvalitu. Preto svoje produkty nielen sami vyvíjame, ale aj vyrábame vo vlastných výrobných prevádzkach. Každý malý detail musí byť úplne bez chyby predtým, ako výrobok opustí továreň, a vďaka našej láske k dizajnu môžu naše výrobky zažiariť nielen funkčne, ale aj vizuálne v každej domácnosti. Našich viac ako 120 zanietených inžinierov pracuje každý deň na neustálom zlepšovaní kvality našich produktov – aby aj v budúcnosti presvedčili našich klientov vo všetkých smeroch.

Ako svet hodnotí produkty Kobold