Neviete čo darovať na Vianoce? Tento darček ocenia pod stromčekom všetci

Monika Serekova

Každý má rád darčeky, ktoré sú štýlové, nápadité a praktické, často je však ťažké nájsť niečo, čo zapadá do každej z týchto kategórií. Aby ste však nemuseli dlho hľadať, my vám predstavíme prístroj, ktorý pod stromčekom poteší nejedného člena vašej domácnosti. 

Kobold VC100 šikovne povysáva rôzne druhy nečistôt. Zdroj: archív Zaren

Kobold VC100 je ultraľahký ručný vysávač, ktorý nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti, čím si u nás vyslúžil popredné miesto na zozname vianočných darčekov, ktorými tieto sviatky zabodujete. Je vytvorený s ohľadom na štýl, kvalitu a praktickosť, vďaka čomu ho dokáže používať naozaj každý!

Vytvorený pre celú rodinu

Či už chcete do upratovania zapojiť svoje deti alebo uľahčiť upratovanie starším, Kobold VC100 je to správne riešenie. Ľahko sa dostane aj do tých najmenších škár a vďaka dvom stupňom sacej sily si poradí so všetkými druhmi nečistôt od omrviniek až po prach. 

Kobold VC100 je vždy poruke aby povysával akékoľvek vyvýšené povrchy, kde by ste bežný vysávač nemohli použiť. Pre jeho efektívnejšie využitie odporúčame použitie nadstavcov NC10, ktoré sú vhodné aj na vysávanie atypických priestorov.

Využitie nadstavcov NC10.   Zdroj: archív Zaren                                 

Vysávač VC100 je bezkáblový a jeho batéria má výdrž až 20 minút, preto ho oceníte aj pri upratovaní interiéru vášho auta. Vysávanie s ním nie je vôbec namáhavé, pretože váži iba 650 gramov a tak ho môžu s ľahkosťou používať aj vaše ratolesti či staršie osoby. Pokiaľ máte doma málo úložného priestoru, ručný vysávač Kobold VC100 je pre vás ideálny vďaka ľahkému uskladneniu v dobíjacej stanici, ktorá nezaberie veľa miesta vo vašom domove.

Pokiaľ teda ešte stále rozmýšľate, čo by tento rok na Vianoce potešilo vašich blízkych, skúste sa inšpirovať a darovať im originálny a praktický darček v znamení nemeckej kvality. Pre viac informácií o VC100 či iných produktoch značky Kobold navšívte www.koboldslovakia.sk alebo zavolajte na našu infolinku