Dlho očakávaný predaj systému Kobold VK7 je spustený! Čím je taký prelomový?

Monika Serekova

Je to tu! Nová éra jednoduchého upratovania je úspešne spustená. Čistiaci modulárny systém Kobold VK7 prišiel na Slovensko, aby spravil z upratovania jednoduchú a rýchlu činnosť, z ktorej sa dá dokonca aj tešiť. Poďme sa spolu pozrieť na jedinečné vylepšené funkcie systému VK7, ktoré ho stavajú na popredné priečky vo svojej kategórii.

Čistiaci systém VK7 je najnovším prírastkom do rodiny vysávačov Kobold, ktoré Vorwerk vyrába už od roku 1929. Vo Vorwerk majú zakaždým za cieľ prekonávať sa, počúvať svojich zákazníkov a vyrábať a dizajnovať svoje výrobky tak, aby predčili očakávania a spĺňali každodenné potreby zákazníkov. Toto a ešte viac stelesňuje nový VK7.

Jednoduché ovládanie VK7 zvládne naozaj každý.

Oproti svojím predchodcom disponuje bezkáblový vysávač VK7 dlhšou životnosťou batérie, väčšou skladnosťou a kratšou dobou nabíjania (do 2 hodín). Nesmieme opomenúť funkciu BOOST, vďaka ktorej dokážete povysávať aj hrubé nečistoty či veľké častice. Aj napriek silnému výkonu však stále zostáva jedným z najtichších bezkáblových vysávačov vo svojej kategórii.  

Vďaka veľkej škále nadstavcov je možné poupratovať celú domácnosť vrátane podláh, vyvýšených povrchov, rohov a nadpodlahových priestorov. Pomocou nadstavca EB7 dokážete povysávať každý typ podlahy, pričom jeho inteligentné nastavenie dokáže automaticky rozpoznať typ podlahy a prispôsobiť svoju úroveň sacieho výkonu. Či už ide o parkety, koberce, laminát alebo drevené podlahy – pre VK7 to nie je žiadny problém. 

Nadstavec SP7 je skvelým riešením pre tých, ktorí chcú mať upratovanie rýchlo za sebou. VK7 v spojení s SP7 vysáva a umýva zároveň, čo skracuje čas upratovania na polovicu – je to to najlepšie z oboch svetov. Na základe typu podlahy si môžete vybrať z niekoľkých stupňov zvlhčovania a poradí si tak aj s parketami a podlahami citlivejšími na vlhkosť. Na výber je tiež pomerne široký sortiment utierok a prípravkov na umývanie, z ktorého si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. 

Úplnou novinkou je pohodlné prepojenie VK7 s aplikáciou MyKobold, čo z neho robí plnohodnotného inteligentného pomocníka pre váš domov. Aplikácia umožňuje nastaviť si režimy upratovania na mieru presne podľa vašich špecifických požiadaviek a upozorní vás na všetky dôležité úkony či informácie spojené s údržbou zariadenia – to všetko vzdialené iba na jeden klik. 

Zaujal vás nový VK7 a chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac alebo si ho vyskúšať? Navštívte náš e-shop alebo stránku www.koboldslovakia.sk, kde nájdete všetky dostupné informácie o tom ako upratovať inteligentne a bez námahy s Kobold VK7!