Dajte zbohom zdĺhavému vianočnému upratovaniu s jedinečným pomocníkom do domácnosti

Monika Serekova

Vysávač Kobold VB100 Zdroj: archív Zaren

Vianoce sa blížia a tým sa hromadí viac povinností spojených s týmto sviatkom. Pravidelné vianočné upratovanie je nočnou morou a ústrednou témou sporov v mnohých domácnostiach. Namiesto niekoľkodňového upratovania by však stačilo len vybrať si tie správne nástroje, ktoré z nenávidenej činnosti spravia rýchly a efektívny proces, ktorý oceníte nielen počas sviatkov. Kto by nechcel ušetriť čas a investovať ho do svojej rodiny či priateľov? Zažiť pokojné vianočné upratovanie bez stresu nemusí byť až tak nemožné, ako si myslíte.

Pre niekoho vianočný zázrak, pre nás revolúcia v upratovaní

Upratovanie nemusí byť veľká veda dokonca ani na Vianoce, práve s pomocou vysávača Kobold VB100, ktorý vysáva aj umýva zároveň, čím vám ušetrí kopec času. Je vyrobený v Nemecku a bol vyvinutý odborníkmi tak, aby svojou funkčnosťou a dizajnom vyhovoval požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Vysávač je bezkáblový a jeho hlavica si poradí so všetkými typmi podláh od kamennej dlažby až po linoleum. Váži iba 3,3kg, čo z neho robí ideálneho pomocníka, ktorého ľahko prenesiete cez schody a dostane sa aj do tých najťažšie dostupných miest bez hľadania zásuvky či zápasenia s káblom. Pri vianočnom zhone vás nesklame ani jeho výkonná batéria, ktorá má výdrž až 80 minút a rýchle dobíjanie. Ideálny je tiež pre alergikov a vďaka ľahko vymeniteľným filtračným vreckám zachytí nečistoty z vašej domácnosti ľahko a efektívne. 

V ponuke tiež nájdete množstvo príslušenstva vrátane nadstavcov, ktoré z vysávača Kobold VB100 spravia ešte šikovnejší spotrebič na mieru do vašej domácnosti. Viac informácií sa dozviete na www.koboldslovakia.sk. Vysávač si navyše môžete vyskúšať aj u vás doma, aby ste sa presvedčili o jeho kvalite na vlastné oči, stačí vyplniť formulár a dohodnúť si testovanie vtedy, kedy vám to vyhovuje. 

Zažite skutočne šťastné a veselé vianočné upratovanie so značkou Kobold.